Tel: 0314-63 11 19 /06-47848189 (Secretariaat) E-mail: info@halmac.nl

Indeling Jeugd

Halle 26-05 NK Motocross – AR – versie 26-04-2013

Halle 26-05 NK Motocross Tijdschema – versie 08-03-2013

Evenement NK Motocross Jeugd Halle
Datum 26-05-2013
Organisatie MAC HALMAC
  0314-631119
Functie Naam
Wedstrijdleider Henk Mengerink
Sportcommissaris Jan Steegink
Sportcommissaris Martin Flierman
Coordinator / Juryvoorzitter Joop van Ommeren
Hoofd Tijdwaarneming Kees Wallinga
Tijdwaarneming Folkert van der Meer
Aspirant Tijdwaarneming Agnes Bos
Hoofd Machine Keuring Herman Groot Nuelend
Machinekeuring Theo de Koning
Machinekeuring Albert Coenraadts
Machinekeuring Dennis Stratingh
Geluid Jan Hijink
Arts Vincent Luttikhold
Bezetting MMC Mike Lehnkering
Bezetting MMC Sandra Wezendonk
Klasse NK 50cc 2T

Rijnr.

Naam Woonplaats Motormerk Sponsor

8

Kyle van Zutphen LIESHOUT KTM

9

Maureen Zweers JOPPE KTM

15

Svenn Borger NIEUWLEUSEN KTM

19

Jan Garrits BRUMMEN KTM

21

Olaf Wlodarczak GDANSK Cobra

22

Damon Bruggeman HENGELO OV KTM

24

Luca Notten HENGELO GLD KTM

25

Boyd van der Vinne WEITEVEEN KTM

39

Bartosz Popielnicki GDANSK Cobra

46

Dorus van de Laar HANDEL KTM

48

Levy Nijs HOLSLOOT KTM

89

Chris Netten HELMOND KTM

100

Mirco Ten Kate NIEUWLEUSEN KTM

129

Cobus Vorstenbosch SPAARNDAM KTM

189

Giovanni Pruijmboom EINDHOVEN KTM   
Klasse NK 65cc 2T Kleine Wielen

Rijnr.

Naam Woonplaats Motormerk Sponsor

2

Nick Schra BREEZAND KTM

3

Afonso Gaidão BAKEL KTM

4

Jay van de Streek OLDEBROEK KTM

5

Paulo Consten ‘S-GRAVENHAGE KTM

6

Lenny Ashley PLATT KTM

8

Scott Smulders ALPHEN NB KTM

11

Jarno Acke MIDDELHARNIS KTM

13

Rick Luik WIERINGERWAARD KTM

14

Kay de Wolf EERSEL KTM

19

Milan vande Bunte DOORNSPIJK KTM

21

Bryan Maes EVERGEM KTM

22

Kay Karssemakers BOXTEL

23

Jesse Poth DE COCKSDORP KTM

25

Kyro Grispen SINT JOOST KTM

26

Pit Paul Herbstmann GESCHER KTM

27

Jeff Bruggeman ZWAANSHOEK KTM

28

Leon Sievert BRECKERFELD KTM

30

Stijn Pap NUNSPEET

33

Stan van Zoggel BEEK EN DONK KTM

35

Boaz Bijtjes ALKMAAR KTM

41

Sem de Lange WEITEVEEN KTM

49

Finn Pullen DUSSEN KTM

50

Pim Kerstens ZUNDERT KTM

54

Oscar Hakkert WAARDENBURG KTM

62

Yordy Starink BORCULO Cobra

66

Jordy de Vries HEERDE KTM

69

Martien Reuvers OSS KTM

71

Pieter Kerstens ZUNDERT KTM

72

Jarno Stoeten DARP KTM

77

Bas Straatsma NIEUW-DIJK KTM

78

Niels Dijk BALKBRUG KTM

80

Mick Wopereis ZIEUWENT KTM

81

Jarno Bleekman DOETINCHEM KTM

84

Dave Kooiker STAPHORST KTM

88

Sven Dijk BALKBRUG KTM

89

Jaimy Jongkind HOOFDDORP KTM

94

Mitchell Ramackers MAASSLUIS KTM

99

Jens Walvoort ETTEN-LEUR KTM

100

Ivano van Erp OSS

101

Kjeld Stuurman SLIEDRECHT KTM

110

Sem Schuurman HAARLE GEM HELLENDOORN KTM

111

Ryan de Beer MADE KTM

112

Senna Noordman APELDOORN

125

Kayden Algar CANTERBURY KTM

131

Damian Zdunek GDANSK KTM

133

Mike van Mourik APELDOORN KTM

171

Daniel Valovich CRODNO KTM

172

Cas Valk NIJVERDAL KTM

179

Eloy van Rijkevorsel BREDA KTM

184

Dylano de Winter ALMELO KTM

190

Jayden Young Schmidt MIDDELFART KTM
Klasse NK 65cc 2T Grote Wielen

Rijnr.

Naam Woonplaats Motormerk Sponsor

3

Joep Poland WAARLAND KTM

4

Sasha Rutten SINT JOOST KTM

5

Dylan Grobbink TUBBERGEN KTM

7

Daan van de Bunte DOORNSPIJK KTM

10

Raivo Dankers HEESCH KTM

12

Bjorn Berendsen HENGELO GLD KTM

14

Lou De  Haas WEITEVEEN

16

Rens Buitenhuis DOORNSPIJK KTM

18

Michel Young Schmidt MIDDELFART KTM

23

Noah Croon DIDAM KTM

24

Andy Haesevoets BORLO KTM

26

Jeremy Markerink LOBITH KTM

27

Mika Tellen DAARLERVEEN KTM

29

Twan Wagenaar EPE KTM

33

Tim van Dooijeweerd OUDESCHILD KTM

42

Twan de Weerd BUURMALSEN KTM

43

Devi van Hulsel LUYKSGESTEL KTM

50

Axel Fosse GEETBETS KTM

54

Dani Hoffard EMMEN KAWASAKI

55

Bram van Drunen SLIEDRECHT KTM

59

Rick ter Heerdt DUIVEN KTM

65

Boris Slot ENTER KTM

70

Kevin Schippers NEERPELT KTM

71

Tristan Lohmann WERMELSKIRCHEN KTM

72

Mack Bouwense GOUDA KTM

76

Danny van Hoof SON EN BREUGEL KTM

77

Rob van de Veerdonk LITH KTM

84

Boyd van der Voorn KERKDRIEL KAWASAKI

94

Steyn Nooijen DEURNE KTM

100

Max van den Elzen SOMEREN KTM

101

Gary Ashley PLATT KTM

110

Stef Nesselaar UDDEL KTM

122

Stef Karssemakers BOXTEL

123

Avo Tack OOSTROZEBEKE KTM

172

Lynn Valk NIJVERDAL KTM

177

Britt van der Hoorn NIEUWKOOP KTM

194

Joey de Leijster DE LIER KTM
Klasse NK 85cc 2T Kleine Wielen

Rijnr.

Naam Woonplaats Motormerk Sponsor

2

Giordy Poeliejoe HELMOND KTM

3

Sander Hofstede STAPHORST SUZUKI

4

Ricky van Katwijk OSS KAWASAKI

5

Bart Reijnders NUENEN KTM

6

Lars de Kruif WELSUM KTM

7

Christopher Mills KENT

8

Kaylee van Dam ERMELO SUZUKI

10

Koen Rombaut ST. NIKLAAS KTM

11

Loeka Thonies BOEKEL KTM

12

Mitchel van den Essenburg ‘T LOO OLDEBROEK YAMAHA

14

Axel Elbers DRUTEN KTM

17

Robin te Vaarwerk AALTEN KTM

19

Mees Pullen DUSSEN KTM

20

Bjorn Zwoferink RIJSSEN KTM

21

Dion Goossens NIJMEGEN KTM

23

Justin Klaus NEDERWEERT

24

Raoul Kanters HANDEL KTM

27

Hessel Danen RHEDEN KTM

30

Ian Borst WIERINGERWAARD

32

Emilio van Nieuwenhuyze LICHTERVELDE

36

Guus Slot ENTER KTM

38

Tallon Verhelst LOKEREN KTM

40

Robert Fobbe ‘T LOO OLDEBROEK YAMAHA

41

Reagan Brooks ASHFORD KTM

45

Rick Fonke SOESTERBERG YAMAHA

46

Jay Raamsteeboers EIBERGEN

54

Dailey van de  Ketterij VLISSINGEN SUZUKI

57

Quinten Theunis SINT WILLEBRORD KTM

74

Twan van Essen LUNTEREN KTM

85

Veron Valentino Jansen VLISSINGEN KTM

89

Jarno  Sneller ‘T HARDE KTM

92

Jan Spliethof BORCULO KTM

94

Luke van Drunen SLIEDRECHT

96

Roy Hartemink LOCHEM SUZUKI

103

Nick Leferink DIDAM

104

Alexandre Bours WONCK KTM

105

Stefan Kaptheijns VALKENSWAARD KTM

108

Dean America KORTESSEM KTM

111

Randy Kieft LUNTEREN KTM

114

Mick Rodenburg BERGSCHENHOEK KTM

115

Juell Peeters ZELHEM KAWASAKI

116

Niels van der Duijn MILL KTM

141

Rutger de Rijcke TERNEUZEN YAMAHA

144

Storm Steensels BREE KTM

154

Evgeny Borodkin OSS KTM

156

Kaiya Brouwer VROOMSHOOP KAWASAKI

177

Calvin te Vaarwerk AALTEN KTM

185

Lara de Kruif WELSUM KTM

199

Jannai IJdo LEUSDEN SUZUKI
Klasse NK 85cc 2T Grote Wielen

Rijnr.

Naam Woonplaats Motormerk Sponsor

2

Marco Leerink HALLE KTM

3

Yoran Ramselaar BAARN SUZUKI

4

troy van de Ketterij VLISSINGEN KTM

5

Rémi Fraikin ROCLENGE KTM

6

Sven Stam BOVEN LEEUWEN KTM

7

Marnik Janssen HALLE KTM

8

Bart Poland WAARLAND KTM

9

Daan Zuidema STADSKANAAL

10

Rick Elzinga ZENDEREN KTM

11

Robin Scholten ENTER KTM

12

Mikey Adams NEERPELT KTM

14

Damian Bergevoet DOETINCHEM KTM

15

Jaap Janssen BLARICUM KTM

16

Joey van Wessel DOETINCHEM

17

Kars Gouwenberg JULIANADORP KTM

18

Erik de Bruyn GEMERT KTM

19

Max van Mullekom GRASHOEK KTM

20

Nick Vendelbosch ASPEREN KTM

22

Manuel van der Steen NIEUWEGEIN KTM

23

Ezra Veldman DAARLERVEEN

24

Stan Brons ‘S-HEER ABTSKERKE KTM

25

Jens Steensels NEERPELT KTM

26

Marcus Rene Petersen BLOMMENSLYST KTM

29

Manuel Addari OLST KTM

30

Michael Buitendijk HERENTHOUT KTM

31

Ilja Rutten SINT JOOST KTM

32

Marcel Conijn TERSCHELLING HEE KTM

33

Sem van Ewijk BEUNINGEN GLD KTM

34

Kevin Bucks SUSTEREN YAMAHA

36

Mika Ritsema BEILEN KTM

38

Carsten Goedegebure YERSEKE KTM

39

Roan van de Moosdijk EINDHOVEN KTM

45

Sam Verhallen DEN DUNGEN TM

47

Bas van Dinther ROSSUM GLD

49

Noud van Kraaij BOVEN-LEEUWEN KTM

50

Bart Klijn OUDDORP ZH KTM

51

Ian de Sweemer WACHTEBEKE KTM

53

Lorentino Van Lierop HELMOND KTM

55

Max Schwarte NIJVERDAL KTM

58

Joris van Wijlen BRAKEL KTM

65

Siemon Bezuijen OUDDORP ZH KTM

68

Calvin Tragter EPSE SUZUKI

71

Demi  Verploegh KERKWIJK KTM

72

Mikkel Ringfeldt Haarup SILKEBORG KTM

75

Stoltenberg Rasmussen ODDER YAMAHA

77

Kevin Buitenhuis AMERSFOORT YAMAHA

81

Jarno Zandbergen DEN HAM OV TM

82

Emiel Thoonen GASSEL KTM

83

Stephan Oken BERGSCHENHOEK KTM

84

Damien van Erkelens ENSCHEDE YAMAHA

92

Youri van ‘t Ende HEERDE TM

93

Jago Geerts BALEN KTM

94

Jordi Zwiep DEURNINGEN KTM

97

Simon Olsson BJÄRRED KTM

98

Jorn Zoetekouw SIEBENGEWALD KTM

99

Henk Pater LUNTEREN KTM

100

Jeremy Quirijnen ST. WILLEBRORD KTM

101

Berend de Ruiter NIEUWERKERK AD IJSSEL KTM

104

Giovanni Limberger HELMOND KTM

105

Cyril Genot RIEMST YAMAHA

111

Kevin van Dam ERMELO SUZUKI

112

Mats Wagenvoort INGEN KTM

115

Jarni Kooij WESTERLO KAWASAKI

116

Devin Sluys BERGSCHENHOEK KTM

117

Nick Horsten EINDHOVEN

120

Brian van der Klij GELDERMALSEN KTM

125

Jurgen Schoeber OLDEBROEK KTM

131

Patryk Zdunek GDANSK SUZUKI

133

Joël Jansen VALKENSWAARD

145

Jeroen Bussink ULFT KTM

149

Bo De Clercq WAARSCHOOT KTM

151

Albie Wilkie LONDON HONDA

155

Wesley Staring LICHTENVOORDE KTM

175

Nick Verkroost GROESBEEK KTM

181

Raf Meuwissen SINT JOOST KTM

188

Shana van der Vlist APELDOORN SUZUKI

199

Lars Griekspoor NIEUW VENNEP KTM
Klasse NK 150cc 4T

Rijnr.

Naam Woonplaats Motormerk Sponsor

200

Dennis Verhoeven OIRSCHOT HONDA

262

Marnick Baauw ZOELMOND HONDA

338

Jarno Baauw ZOELMOND HONDA
Klasse MX Bonenberg Suzuki Cup

Rijnr.

Naam Woonplaats Motormerk Sponsor

5

Dani Gomes NIEUW-VENNEP SUZUKI  

6

Pieter-Jan Pauwels VOORTHUIZEN SUZUKI  

7

Ruben Ellens NAGELE SUZUKI  

9

Sander Jorg LEUSDEN SUZUKI  

12

Elmer Riemens SPAARNDAM SUZUKI  

17

Michel Nijeboer GOOR SUZUKI  

22

Sybren Peerdeman DREMPT SUZUKI  

23

Robbert van Zoggel LELYSTAD SUZUKI  

24

Bas Schuitema DREMPT SUZUKI  

28

Tommie van Amen CULEMBORG SUZUKI  

37

Mattanja van Tol ERMELO SUZUKI  

41

Christa van Steeg WASSENAAR SUZUKI  

45

Jeffrey Nelis HAARLEM SUZUKI  

77

Kay Verhaegh DOESBURG SUZUKI  

81

Mark Ellens NAGELE SUZUKI  

93

Robert Voogd ZWOLLE SUZUKI  

111

Niek van Zijtveld EERBEEK SUZUKI  

112

Jordy Wessels GORSSEL SUZUKI  

127

Wesley Jordens KILDER SUZUKI  

177

Mauro Uhrig PUTTEN SUZUKI  
Spring naar toolbar